STŘELNICE

Střelnice a Lasergame

Ve spolupráci se společnostní S-servis bke, s.r.o. Vám zajistíme kompletní vybavení pro střelnice a arény na lasergame. Díky použití nejmodernější technologie je dosaženo pocitu reálné střelby v pohodlném a bezpečném prostředí.

VYBAVENÍ TUNELOVÝ STŘENIC

  • akustické obložení stěn, stropu a podlahy
  • interaktivní projekční a vyhodnocovací systém pro střelbu z laserových i krátkých kulových zbraní HITCOM II s výcvikovými softwarovými moduly
  • Měkký záchyt projektilu MULTIFLEX
  • inteligentní projekční stěna SWINGLIFT
  • klasické otočné a sklápěcí terče včetně interface a možností připojení do počítačového systému
  • otočné programovatelné pojezdové terče s autonomním pohonem

VR HUNTER REALITY

Umožňuje střelbu z laserové zbraně na promítané velkoplošné video. Speciální kamera snímá zásah, vyhodnocuje jej a počítač na něj interaktivně reaguje například tím, že kačena po zásahu přestává mávat křídly a padá k zemi. Umožňuje projekci moderní HD a 3D grafiky.

LASERGAME

Lasermaxx je nová, v celém světě stále oblíbenější zábavní atrakce. Je to bojová kolektivní hra s laserovými zbraněmi ve speciálně upravených prostorách s možností úkrytu a zákoutí. Hra svojí taktikou připomíná paintball, ale je díky vyspělé počítačové technice objektivnější ve vyhodnocení zásahu, zábavnější a hlavně bezpečnější, mohou ji bez problému hrát i děti. Je určena pro 2 – 22 hráču. Jedná se o velmi zajímavý podnikatelský projekt, ve kterém se dají efektivně využít i méně atraktivní prostory sklepu a skladišť, není náročný na energii a k jeho provozu postačí jeden zaškolený pracovník. 

KONTAKT

Telefon

+420 602 783 910

Email

info@knock-out.cz

Napište nám